Wedstrijdkalender LB 2021-2022

Op deze pagina vindt u de wedstrijdkalender voor de langebaan wedstrijd.  Via de link download u de complete kalender inclusief marathon en andere activiteiten. 

 Klik hier om de complete wedstrijdkalender te downloaden in .xlsx formaat.

DAG DATUM TIJD WEDSTRIJDOMSCHRIJVING OPMERKINGEN
Zaterdag okt. 16 20.15-22.15 Wedstrijdblok langebaan (500-1000)  
Zo.Mo. okt. 17 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1500)  
Zo.Avond okt. 17 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (500-700-1500)  
Zaterdag okt. 23 20.15-22.15 Wedstrijdblok langebaan (500-300-700-1500)  
Zo.Mo. okt. 24 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1000)  
Zo.Avond okt. 24 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (3 km)  
Zaterdag okt. 30 20.15-22.15 Wedstrijdblok langebaan (500-1000)  
Zo.Mo. okt. 31 07.30-09.30 Pupillen competitie in comb met jeugdmarathon  
Zo.Avond okt. 31 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (500-300-700-1500)  
Zaterdag nov. 06 20.15-22.15 Wedstrijdblok langebaan (500-300-700-1500)  
Zo.Mo. nov. 07 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1500)  
Zo.Avond nov. 07 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (500-1000-3000)  
Zaterdag nov. 13 20.15-22.15 Wedstrijdblok langebaan (500-1000)  
Zo.Mo. nov. 14 07.30-09.30 JEUGD IJSCUP 1 (geen licentiehouders) Jeugdschaats cie
Zo.Avond nov. 14 17.00-19.30 Landelijke selectiewedstrijd junioren A_ 3 km op uitnodiging
Zaterdag nov. 20 20.15-22.15 Gewestelijke Jun C (2e) 500-1500m  
Zo.Mo. nov. 21 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1000)  
Zo.Avond nov. 21 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (500-300-700-1500)  
Zaterdag nov. 27 20.15-22.15 CK ZEIST/Houten  
Zo.Mo. nov. 28 07.30-09.30 Pupillen competitie in comb met jeugdmarathon  
Zo.Avond nov. 28 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (3 km)  
Zaterdag dec. 04 20.15-22.15 Wedstrijdblok langebaan (500-300-700-1500)  
Zo.Mo. dec. 05 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1500)  
Zo.Avond dec. 05 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (500-1000-1500)  
Zaterdag dec. 11 20.15-22.15 CK SVO  
Zo.Mo. dec. 12 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1000)  
Zo.Avond dec. 12 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (500-300-700-1500)  
Zaterdag dec. 18 20.15-24.00 NSK allround Softijs organisatie
Zo.Mo. dec. 19 07.30-09.30 Pupillen competitie in comb met jeugdmarathon  
Zo.Avond dec. 19 17.00-20.15 NSK allround Softijs organisatie
Zaterdag dec. 25 20.15-22.15 KERSTMIS geen wedstrijden (baan gesloten)  
Zo.Mo. dec. 26 07.30-09.30 KERSTMIS geen wedstrijden (baan gesloten)  
Zo.Avond dec. 26 17.00-19.00 KERSTMIS geen wedstrijden (baan gesloten)  
Zo.Avond dec. 26 19.15-23.00 KERSTMIS geen wedstrijden (baan gesloten)  
Zaterdag jan. 01 20.15-22.15 Nieuwjaarsdag  
Zo.Mo. jan. 02 07.30-09.30 JEUGDSPEKTAKEL Jeugdschaats cie
Zo.Avond jan. 02 17.00-20.00 CK Gouda  
Zaterdag jan. 08 17.00-21.00 HOLLAND CUP (UTRECHTCITYBOKAAL) geen jeugdschaatsen
Zaterdag jan. 08 21.30-00:00 Teamsprint of Ploegenachtervolging  
Zo.Mo. jan. 09 07.30-09.30 JEUGD IJSCUP 2 (geen licentiehouders) Jeugdschaats cie
Zo.Avond jan. 09 17.00-20.45 HOLLAND CUP 1 (UTRECHTCITYBOKAAL) geen Wedstrijdblok langebaan
Zaterdag jan. 15 20.15-22.15 Wedstrijdblok langebaan (500-1000)  
Zo.Mo. jan. 16 07.30-09.30 Pupillen competitie in comb met jeugdmarathon  
Zo.Avond jan. 16 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (3 km)  
Zaterdag jan. 22 20.15-24.00 CK Arktika  
Zo.Mo. jan. 23 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1500)  
Zo.Avond jan. 23 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1000)  
Zaterdag jan. 29 20.15-22.15 CK Loosdrecht  
Zo.Mo. jan. 30 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1000)  
Zo.Avond jan. 30 17.00-20.00 CK Woerden  
Zo.Avond jan. 30 20.15-23.00 CK Softijs-STW  
Zaterdag feb. 05 20.15-23.15 CK Eemland  
Zo.Mo. feb. 06 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1500)  
Zo.Avond feb. 06 17.00-20.30 NSSV Talentendag / NK-kwalificatiewedstrijd NK Allround Junioren C op uitnodiging
Zaterdag feb. 12 20.15-23.00 CK AYV  
Zo.Mo. feb. 13 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1000)  
Zo.Avond feb. 13 17.00-20.15 CK HC de Vechtstreek  
Zaterdag feb. 19 20.15-22.15 Wedstrijdblok langebaan (500-300-700-1500)  
Zo.Mo. feb. 20 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (3 km)  
ovb feb. 20 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan  
Zaterdag feb. 26 20.15-23.00 CK SVW/ VHL  
Zo.Mo. feb. 27 07.30-09.30 JEUGD IJSCUP 3 (geen licentiehouders) Jeugdschaats cie
Zo.Avond feb. 27 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (500-1000)  
Zo.Mo. mrt. 06 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1500)  
Zo.Avond mrt. 06 17.00-23.00 Baankampioenschappen Afstanden junioren C t/m masters op uitnodiging ranglijst 21 februari Utrechtse tijden
DiMi 08/Mar 16.30-20.00 Baankampioenschappen super/puresprint op uitnodiging ranglijst 1 maart Utrechtse tijden (training vervalt)
Zaterdag mrt. 12 20.15 -22.15 CK Nino  
Zo.Mo. mrt. 13 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1000)  
Zo.Avond mrt. 13 17.00-23.00 CK SVU  
Zaterdag mrt. 19 20.15-22.15 CLUPPIE BOKAAL Meer info volgt
Zo.Mo. mrt. 20 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (500-700-1500) 1500 m voor pupillen
Zo.Avond mrt. 20 16.00-19.15 FINALE Jeugd IJSCUP (geen licentiehouders) Jeugdschaats cie
Zo.Avond mrt. 20 19.30-23.00 CK GHV/YBM