Wedstrijdkalender langebaan

Hier onder vind je de wedstrijdkalender Langebaan.  

Onderaan de pagina kunt u de complete wedstrijdkalender 2021-22 downloaden (inclusief marathon en overige wedstrijden)

dag datum tijd
wedstrijdomschrijving
Opmerkingen versie2 
Zaterdag nov. 20 20.15-22.15 Gewestelijke Jun C (2e) 500-1500m       
Zo.Mo. nov. 21 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1000)    
Zo.Avond nov. 21 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (500-300-700-1500)    
Zaterdag nov. 27 20.15-22.15 CK ZEIST/Houten    
Zo.Mo. nov. 28 07.30-09.30 Pupillenmeerkamp in comb met pupillenmarathon  Download informatie klik hier V2
Zo.Avond nov. 28 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan  (500-1000-1500 -3000)  Afstanden toegevoegd!!!  
Zaterdag dec. 04 20.15-22.15 Wedstrijdblok langebaan (500-300-700-1500)    
Zo.Mo. dec. 05 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1500)    
Zo.Avond dec. 05 17.00-20.00 Wedstrijdblok langebaan (500-1000-1500-3000-5000)   V2
Zaterdag dec. 11 20.15-22.15 CK SVO   V2
Zo.Mo. dec. 12 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1000)    
Zo.Avond dec. 12 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (500-300-700-1500)    
Zaterdag dec. 18 20.15-24.00 NSK allround Softijs organisatie   
Zo.Mo. dec. 19 07.30-09.30 Pupillenmeerkamp in comb met pupillenmarathon  Download informatie klik hier V2
Zo.Avond dec. 19 17.00-20.15 NSK allround Softijs organisatie   
Zaterdag dec. 25 20.15-22.15 KERSTMIS geen wedstrijden (baan gesloten)    
Zo.Mo. dec. 26 07.30-09.30 KERSTMIS geen wedstrijden (baan gesloten)    
Zo.Avond dec. 26 17.00-19.00 KERSTMIS geen wedstrijden (baan gesloten)    
Zo.Avond dec. 26 19.15-23.00 KERSTMIS geen wedstrijden (baan gesloten)    
Zaterdag jan. 01 20.15-22.15 Nieuwjaarsdag    
Zo.Mo. jan. 02 07.30-09.30
JEUGDSPEKTAKEL
Jeugdschaats cie  
Zo.Avond jan. 02 17.00-20.00 CK Gouda    
Zaterdag jan. 08 17.00-21.00 HOLLAND CUP (UTRECHT  CITY  BOKAAL)                                  geen jeugdschaatsen  
Zaterdag jan. 08 21.30-00:00 +
Teamsprint of Ploegenachtervolging
   
Zo.Mo. jan. 09 07.30-09.30 JEUGD IJSCUP 2 (geen licentiehouders) Jeugdschaats cie  
Zo.Avond jan. 09 17.00-20.45 HOLLAND CUP 1 (UTRECHT  CITY  BOKAAL)                                  geen Wedstrijdblok langebaan  
Zaterdag jan. 15 20.15-22.15 Wedstrijdblok langebaan (500-1000)    
Zo.Mo. jan. 16 07.30-09.30 Pupillenmeerkamp in comb met pupillenmarathon  Download informatie klik hier V2
Zo.Avond jan. 16 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan  (3 km)    
Zaterdag jan. 22 20.15-24.00 CK Arktika    
Zo.Mo. jan. 23 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1500)    
Zo.Avond jan. 23 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1000)    
Zaterdag jan. 29 hele dag JEUGDELFSTEDENTOCHT  geen normaal jeugdschaatsen  
Zaterdag jan. 29 20.15-22.15 CK Loosdrecht    
Zo.Mo. jan. 30 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1000)    
Zo.Avond jan. 30 17.00-20.00 CK Woerden    
Zo.Avond jan. 30 20.15-23.00 CK Softijs-STW    
Zaterdag feb. 05 20.15-23.15 CK Eemland    
Zo.Mo. feb. 06 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1500)    
Zo.Avond feb. 06 17.00-20.30 NSSV Talentendag / NK-kwalificatiewedstrijd NK Allround Junioren C op uitnodiging  
Zaterdag feb. 12 20.15-23.00 CK AYV    
Zo.Mo. feb. 13 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1000)    
Zo.Avond feb. 13 17.00-20.15 CK HC de Vechtstreek    
Zaterdag feb. 19 20.15-22.15 Wedstrijdblok langebaan (500-300-700-1500)    
Zaterdag feb. 19 22:30-00:00 Ploegenachtervolging  SSV   V2
Zo.Mo. feb. 20 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan  (3 km)    
ovb  feb. 20 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan    
Zaterdag feb. 26 20.15-23.00 CK SVW/ VHL    
Zo.Mo. feb. 27 07.30-09.30 JEUGD IJSCUP 3 (geen licentiehouders) Jeugdschaats cie  
Zo.Avond feb. 27 17.00-19.00 Wedstrijdblok langebaan (500-1000)    
Zo.Mo. mrt. 06 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1500)    
Zo.Avond mrt. 06 17.00-23.00 Baankampioenschappen Afstanden  junioren C t/m masters op uitnodiging ranglijst 21 februari Utrechtse tijden  
DiMi 8-mrt 16.30-20.00 Baankampioenschappen super/puresprint op uitnodiging ranglijst 1 maart Utrechtse tijden (training vervalt)  
Zaterdag mrt. 12 16.00-20.00 DIPLOMASCHAATSEN JEUGD Jeugdschaats cie  
Zaterdag mrt. 12 20.15 -22.15 CK Nino    
Zo.Mo. mrt. 13 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (100-300-300-500-700-1000)    
Zo.Avond mrt. 13 17.00-23.00 CK SVU    
Zaterdag mrt. 19 16.00-20.00 DIPLOMASCHAATSEN JEUGD Jeugdschaats cie  
Zaterdag mrt. 19 20.15-22.15 CLUPPIE BOKAAL Meer info volgt  
Zo.Mo. mrt. 20 07.30-09.30 Wedstrijdblok langebaan (500-700-1500) 1500 m voor pupillen  
Zo.Avond mrt. 20 16.00-19.15 FINALE Jeugd IJSCUP (geen licentiehouders) Jeugdschaats cie  
Zo.Avond mrt. 20 19.30-23.00 CK GHV/YBM    

Downloads: